سیستم عامل فدورا ظاهری بسیا ر زیبا همچون ویندوز7 داشته ورقابت بسیار سختی بین ویندوز7
وفدورا رامشاهده کردیم...

فدورا سیستم عاملی است بر مبنای لینوکس که توسط شرکت بزرگ و قدرتمند RedHat تهیه می شود. در واقع از RedHat 9 به بعد نسخه رایگان RedHat، فدورا نام گرفت و RedHat به صورت Enterprise شد.

خصوصیات اصلی Fedora 12 :
- پشتیبانی بهتر از WebCam ها
- کدکهای ویدئویی بهتر
- بهبود سیستم صوتی
- بهتر شدن قدرت مدیریت

چندی خصوصیات دیگر:
- گزارش خودکار Bug ها
- کار کردن بهتر بلوتوث
- افزایش خیلی زیاد مجازی سازی!
- و مثل همیشه فدورا کُر یک سیستم عامل رایانه‌ای و نام توزیعی از لینوکس است و توسط اعضای پروژه فدورا تولید می‌شود. این پروژه توسط شرکت ردهت حمایت می‌شود.

هدف این پروژه تولید یک سیستم عامل چند منظوره‌است که به طور کلی از بسته‌های نرم‌افزاری رایگان ایجاد شده‌است. این توزیع طوری ایجاد شده که به راحتی نصب و برای مقصود مورد نظر تنظیم شود. این کار با نرم‌افزار نصب و مجموعه نرم‌افزارهای سیستمی که کار با آن‌ها آسان است، ممکن می‌شود. بسته‌های نرم‌افزاری و نرم‌افزارهای مورد نیاز آنها به راحتی توسط نرم‌افزار یام قابل دریافت می‌باشند. هر شش یا هشت ماه یک نسخه جدید از فدورا عرضه می‌شود. همراه این سیستم عامل برنامه‌های زیادی عرضه می‌شود.

این پروژه در سال ۲۰۰۳ زمانی که پروژه لینوکس ردهت خاتمه یافت، شروع شد. ردهت پیشنهاد داد که تمام کاربران لینوکس ردهت از لینوکس حرفه‌ای این شرکت به عنوان جایگزین استفاده کنند چون نسخه قبلی دیگر حمایت نمی‌شد. در عین حال پروژه فدورا هم برای ایجاد سیستم عاملی کاملاً رایگان برای عموم آغاز شد که نتایج فعالیت کاربران این سیستم عامل در لینوکس حرفه‌ای ردهت نیز به کار برده می‌شود. به هم دلیل بعضی از منتقدین عقیده دارند که استفاده کنندگان لینوکس فدورا در واقع آزمایش کنندگان لینوکس حرفه‌ای ردهت می‌باشند. عرضه لینوکس فدورا باعث استقبال ناشران تجاری لینوکس از این روش توسعه شد، یعنی عرضه یک نسخه عمومی نزدیک به نسخه تجاری که نسخه عمومی به عنوان محیط آزمایشی نسخه تجاری باشد.بالاتر بردن امنیت.
برای دانلود کلیک کنید...     
پسورد فایل زیپ شده:
www.aftabdl.com